Nákupní košík

DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO  | POUZE DNES

Doprava a platba

Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky.

 • Doba dodání je uvedena u každého produktu a pohybuje se v rozmezí 5-40 pracovních dní. U ostatního zboží je dodací doba individuálně uvedena u produktů podle dodavatele a období v roce(Vánoce, jiné svátky). Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne odeslání. Nejzazší doba dodání činí 60 pracovních dní.
 • Zásilka je doručena(uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou, občas to pracovník České pošty nechává na poště a je nutné si proto kontrolovat schránku.
 • Zboží dodává Dodavatel. Obvyklá dodací doba je uvedena u každého produktu. Zákazníci mohou zažádat o znovuzaslání zboží, refundaci kuponem nebo vrácení peněz v případě, kdy není zásilka doručena do 60 dnů ode dne odeslání.
 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol
 • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty
 • Objednávky s vyšší hodnotou mohou být celně projednány, vyměřené CLO a DPH zákazníkovi kompenzujeme. Pravděpodobnost celního projednání u objednávek do hodnoty 1500 Kč je z naší zkušenosti méně než 0,1%

Platba bankovním převodem (předem)

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky.Uvádějte variabilní symbol vaší objednávky.
 3. Zboží je předáno k odeslání až po přijetí peněz na našem bankovním účtě.

Platba Online platba (kartou, rychlý převod) – Doporučujeme

 • Můžete zaplatit online předem, ihned po zaplacení je objednávka předána k odeslání a balíček bude u u vás doma rychleji než platbou běžným převodem.
 • Vybrat si můžete z několika způsobu online převodu, nejpopulárnější je platba kartou, kde stačí zadat číslo vaší karty, datum expirace a nakonec ochranné číslo na zadní straně karty.
 • Další platby jsou například rychlým převodem ČSOB, Fio, Equa bank a mnoho dalších.
Doprava zcela zdarma

Na veškeré objednávky jako dárek

Vrácení zboží do 14 dnů

14ti denní garance vrácení peněz

Rychlé pohodlné odeslání

Zboží ihned k odeslání

Značkový obchod

Pouze kvalitní a ověřené produkty