Svítící kabel na nabíjení LEDCHARGE
240 290  Vybrat variantu
Sleva!

Svítící kabel na nabíjení LEDCHARGE

240 290 

-70%

Jsem neobyčejný kabel, který ti pomůže zjednodušit obyčejné úkoly. Mou hlavní předností jsou LED diody, které pokrývají mé tělo.

(Hodnocení: 988)
Vyčistit
Zbývá posledních pár kusů!

Doprava zdarma až k Vám domů na všechen sortiment.

  • 14 dnů na vrácení zboží pokud Vám zboží nevyhovuje
  • Zboží je připraveno ihned k odeslání
  • Reklamace zboží i vrácení zboží u nás máte zdarma
Garantujeme vám spokojenost

Popis

Jsem neobyčejný kabel, který ti pomůže zjednodušit obyčejné úkoly. Mou hlavní předností jsou LED diody, které pokrývají mé tělo. Ihned po připojení ke zdroji (ať už k počítači nebo do zásuvky) mnou začne proudit světlo, které z každé obyčejné místnosti vytvoří magické místo zalité kouzelným osvětlením. Intenzita osvětlení se mění podle velikosti proudu a v případě plného nabití se automaticky vypne.

Proč pořídit

  • Odolný materiál
  • Elegantní a praktický
  • Synchronizace dat rychlostí až 480 Mb/s

Zářivé osvětlení

Rozehraj si barevnou plejádu osvětlení přesně podle sebe. Na výběr máš totiž rovnou tři varianty. Korálově červenou, modrou připomínající odlesky moře a výraznou zelenou. I nabíjení nemusí být jenom černobílá záležitost.

Odolné provedení

Jsem vyrobený z odolného PVC materiálu, který je vhodný ke každodennímu používání bez jakýchkoliv známek opotřebení. Krom bytelného kabátku, dokážu být pěkně svižný. Potřebuješ nahrát data rychle do telefonu? S rychlostí až 480 Mb/s budeš mít v mobilu nahrané celé album během pár sekund.

Klíčové vlastnosti

Svítící, nabíjecí synchronizační kabel, který je vyrobený z odolného materiálu. Synchronizace dat rychlostí probíhá rychlostí až 480 Mb/s.

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Typ

Červený IOS Kabel, Červený Micro Kabel, Červený Typ C Kabel, Modrý IOS Kabel, Modrý Micro Kabel, Modrý Typ C Kabel, Zelený IOS Kabel, Zelený Micro Kabel, Zelený Typ C Kabel

Délka

1m, 2m

988 recenzí Svítící kabel na nabíjení LEDCHARGE

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.